HAKKIMIZDA

HAKKINDA

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Bilal DEMİRTAŞ İstanbul’da 1988 yılında doğdu. Lise öğrenimini Atatürk Çağdaş Yaşam Ticaret Lisesinde birincilikle tamamladı. Sakarya Üniversitesi Muhasebe Meslek Yüksek Okulunu da birincilikle bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdi.

Eğitim hayatını hem okuyup, hem de çalışarak tamamlayan Bilal DEMİRTAŞ, 2004-2009 yılları arasında Ziya Şark Sofrası ’nda Muhasebe Uzmanı, 2010-2011 yılları arasında Gülaylar Altın ’da Muhasebe Sorumlusu ve 2011-2016 yılları arasında da Çiçek Sepeti ’nde Muhasebe Müdürü olarak görev yaptı.

2015 Yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ruhsatını aldı. E- Defter , fatura gibi süreçlerin kurulması, ERP kurulum ve uygulanması konularında deneyim sahibidir. Vergi ve Mesleki konularda yayınlanmış blog yazıları mevcuttur. Vergi Denetimi, İç Kontrol Sistemi Kurulması, Şirket Birleşmesi, E-Ticaret Ödeme Alt Yapılarının Kurulması, Şirket Tasfiyeleri, Vergi Uzlaşmaları, Şirket Kurumsallaşması ve Due Diligence konularında çalışmalarına devam etmektedir.

SMMM Bilal DEMİRTAŞ ülkemizin değerlerine bağlı, yaratıcı, üretken, disiplinli bir ekip çalışmasını ve takım ruhunu önemseyen kişiliği ile çalışmalarını sürdürmektedir.